O nas.

O firmie ViroCastOdlewnia Virocast wspiera Polską gospodarkę od 1989 roku.

Odlewnia Virocast to zespół inżynierów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w produkcji narzędzi i odlewów ze stopów aluminium i cynku. Pracujemy z przedsiębiorstwami z całej Europy pomagając im przekształcać ich wspaniałe idee w solidne produkty odlewnicze. Celem Virocast jest zapewnienie najlepszych solucji technologicznych i rozwiązań materiałowych dla naszych klientów aby wspólną pracą osiągać możliwie jak najwyższe rezultaty.

 

Specjaliści

Pracownicy Virocast to praktycy zawodowi pracujący w branży metalurgicznej i odlewniczej.

Park maszynowy

Świadcząc zaawansowane technologicznie usługi wykorzystujemy do naszej pracy maszyny jedynie uznanych na świecie firm.

Konsultacje

Biorąc pod uwagę złożoność przekształcania ideii w produkty, Virocast służy pomocą, udzielając konsultacji telefonicznych lub podczas spotkań indywidualnych. 

Poznaj nas bliżej

Odlewnia Działalność na rynku odlewniczym Virocast rozpoczynało 27 lat temu. Początkowo świadcząc jedynie usługi metaloplastyczne, jednak w raz z rozwojem firmy rozpoczęto inwestycje w coraz nowsze i bardziej zaawansowane technologie, skupiając się głównie na odlewnictwie aluminium i cynku. Aktualnie rdzeniem naszej firmy jest odlewnia ciśnieniowa, choć zajmujemy się również wykonywaniem form ciśnieniowych jak i obróbką mechaniczną i powierzchniową wykonywanych odlewów.

odlewnia-virocast-1

Indywidualne podejście

Virocast podchodzi indywidualnie do obsługi klientów. Dokładność przy każdym projekcie  pozwala nam nawiązać z relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i wspólnym wypracowaniu najbardziej optymalnych rozwiązań.

 

 

* Jeśli nie są Państwo pewni jaką technologie produkcji i stop metalu wybrać do swojego produktu. Nasz personel chętnie służy pomocą podczas dedykowanego spotkania lub konsultacji telefonicznej.

 

Skontaktuj się z nami

Virocast to doceniana odlewnia na rynku Polskim
Setki ton dostarczanych odlewów do firm i Instytucji takich jak
Agencja Rynku Rolnego, CINEMA CITY, Konger i wiele innych.

O odlewni VirocastAby spełniać wszystkie wymagania klientów, musimy przeprowadzać nieustanne inwestycje w park maszynowy i być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami techniki w dziedzinie odlewnictwa i wszelkiego typu obróbki gotowych produktów. W tym celu odbywamy dziesiątki spotkań w Polsce i na świecie z wiodącymi na rynku przedsiębiorstwami i specjalistami w naszej branży. Efektami takich spotkań jest nawiązywanie współpracy z wybitnymi konstruktorami, narzędziowniami i dostawcami lini produkcyjnych.

Polski Producent

Zespół Virocast doskonale zrozumiał nasze potrzeby, doradzając podczas projektowania produktu i proponując optymalną technike wykończenia zamawianych detali. Niewątpliwie głównymi atutami współpracy jest nieustanna dostępność w kontakcie oraz merytoryczny dialog o aspektach technicznych projektu.
Janusz Bułeczka, Dublon
Back to Top